לא פעם אנחנו נתקלים במושג "אתר תדמית", אבל האם אנחנו באמת יודעים מה המשמעות שלו? האם הוא מתאים עבורנו? ואיך ניתן להפיק ממנו את המיטב?

אתר תדמית הוא כלי שיווקי דיגיטלי. באתר תדמית נפרסם מידע אודות החברה, נתונים ומספרים, ונספר על השירותים שאנו מעניקים, אבל בתכלס, המטרה לשמה נכנסו הקוראים לאתר שלנו היא אחרת. הלקוח לא מחפש אינפורמציה משעממת או משתוקק לדעת אודות החברה, אלא הוא מחפש להתרגש, להפעיל את הדמיון ולצרוך שירותים. על מנת לגרום לגולש להפוך ללקוח שמשאיר פרטים, אנו צריכים לפנות לרגש שלו לגרום לו לרצות להיפגש איתנו ולדעת מי עומד מאחורי האתר.

אתר תדמית הוא כלי שמתווך בין העסק ללקוחות, כאשר מטרתו העיקרית היא להוביל לשיחת טלפון או פגישות פנים מול פנים. אם האתר נוח לשימוש ומייצר חוויה עבור הגולש, הסיכויים שהוא מסתקרן ורוצה לשמוע עוד, הם גדולים.
העיצוב יכול להשפיע רבות על האופן שבו האתר נתפס על ידי הלקוח, והאם הוא ירצה להישאר ולגלות עוד ממנו, או שיחפש אלטרנטיבה אחרת.

אתר תדמיתי כשמו כן הוא, מייצר תדמית מסוימת אצל הלקוחות, ואנחנו שואפים שהיא תמיד תהיה חיובית ומבטיחה. אנו רוצים ליצור חווית גלישה מהנה ודינאמית אצל הלקוח ולגרום לו לחזור ולראות כיצד האתר מתעדכן וצומח.
עם יד על הלב, כמה פעמים מיהרת להשאיר פרטים באתר מיושן ואפור ללא תמונות?
אף פעם.

הצורך באתר תדמיתי עולה בהתאם לצמיחה הטכנולוגית, והיום, רוב המשתמשים גולשים באתרים דרך הסמארטפון. האם אתר שאיננו נגיש ומועבר בצורה נוחה למשתמש עושה את עבודתו?
לכן, אנו בלמונז, מקפידים על רספונסיביות, כך שהאתר יותאם בצורה הטובה ביותר לכל סוגי המסכים. כל אדם יוכל להיכנס לאתר שלך מכל מקום ובכל רגע נתון.

אנחנו בלמונז מבינים כי החשיבות של אתר תדמית מלהיב, מעוצב היטב וקל לשימוש גבוהה מאי פעם.
בעידן שבו הכל דיגיטלי, אתר תדמית טוב יהווה את כרטיס הביקור שלך, ורצוי שהוא ישדר מקצועיות, אסתטיקה ויהיה נגיש עבור הלקוחות שלך.
דמיין לעצמך שאתה יושב בפגישה עם מנכ"ל מכובד ומנסה לסגור עסקה גדולה.
ללא אתר תדמית, כל הניסיונות שלך ליצור רושם חיובי ומקצועי, פשוט ילכו לפח.

לעומת זאת, אנו בלמונז שמים פוקוס רחב על עיצוב ונראות האתר, כך שבעזרתו התדמית שלך תהפוך לשל אוטוריטה מקצועית במהירות.
אתר תדמיתי יוצר בטחון תודעתי, כי כאשר האתר שלך מעורר התלהבות בקרב לקוחות או שותפים עסקיים, מלאכת השכנוע נעשית קלה פי כמה עבורך.
אפשר להגיד בוודאות שאתר תדמית נחוץ לכל בעל עסק ששואף להציג את עצמו בתור מקצוען בתחומו.
להציג עבודות קודמות, להעלות מאמרים אינפורמטיבים בבלוג, או ליצור אפיק חדש של קבלת לקוחות. הכל מאוגד בתוך אתר דינאמי מרהיב למראה ופשוט לשימוש, מבוסס מערכת וורדפרס.

וזכור- כי אין שני, לרושם ראשוני.

עיצוב מותאם אישית

אתר רספונסיבי

ניהול עמודי תוכן

שאלות נפוצות

חלק מהפרויקטים שלנו

מפעל לרקמה ודפוס משי

קבוצת רוטברג פיקוח וניהול פרוייקטים

עוגיות אמסטרדם הלוהטות בישראל

קוקייה

עוגיות אמסטרדם

קוקייה, עוגיות האמסטרגם שמשגעות את הרשת!
מדובר בעוגיות שוקולד נימוחות סופר פאדג'יות, עם מילוי של פרלין שוקולד לבן שנמס באפייה וצ'יפים של שוקולד חלב. כמו כן, ניתן להזמין עוגייה לבנה שבה המרכיבים הפוכים, ואף לאחרונה הושקה יחד עם קוקייה גלידת שמנת עיזים בוטיק מיוחדת במינה. לחברי המערכת נודע כי היד עוד נטויה וטעמים חדשים ומפתיעים יגיעו בקרוב.

מעורבות

בניית אתר תדמית