הרושם הראשוני
הוא הכי חשוב

הגיע הזמן להרשים את הלקוחות שלכם עם דפי נחיתה, אתרי תדמית וכרטיסי ביקור איכותיים באמת.

רגע לפני שאתם מתחילים אתר חדש, קבעו שיחת ייעוץ בשביל לוודא שאתם לא מפספסים כלום

אז מה העסק שלכם צריך?

כרטיס ביקור דיגיטלי

לכרטיס ביקור דיגיטלי יש המון יתרונות לעומת הכרטיס העממי שאנו מכירים – כרטיס הביקור שעשוי מנייר, לא רק שהורסים בשבילו עצים גם מזהמים את הסביבה!

כמו שכולנו יודעים את הכרטיס בדרך כלל זורקים או מאבדים כבר ביוםיומיים הראשונים וכמובן שהיתרון החשוב ביותר הוא שכרטיס הביקור הדיגיטלי הוא חדשנימודרני וכל כך נח לשימושברגע שרוצים לקדם את העסק לשלב הבא זה הרבה יותר פשוטלפרסם בפייסבוקבאינסטגרם או בוואטסאפ ובחיפוש בגוגל הוא כבר יופיע לבד.

רוצים כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם?

דף נחיתה

דפי נחיתה הם הפתרון המושלם למי שרוצה למכור שירות או מוצר ספציפי בעזרת קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות או בגוגל. דף נחיתה שמאופיין טוב הכולל קופי (כתיבת תוכן) איכותי יכול להגיע לאחוזי המרה גבוהים ולהמיר המון לקוחות פוטנציאלים ללידים או לרכישות שמובילות סופו של דבר לכסף בחשבון הבנק שלכם.

דף נחיתה איכותי זה לא רק קופי טוב זה גם עיצוב שגורם לכם לרושם ראשוני שמצליח לייצר "SHOW" ולהבדיל אתכם מכל המתחרים בתחום העיסוק שלכם.

צריכים דף נחיתה ממיר ואיכותי?

אתר תדמית

אתר תדמית כשמו כן הוא נועד לייצר תדמית ורושם ראשוני עבור העסק או המותג האישי בדיגיטל. אתר תדמית כולל דף ראשי איכותי שמספר סיפור שלם על המותג או על העסק בצורה הטובה ביותר לקהל המבקרים.

הדפים פנימיים מספרים על השירותים או המוצרים בפרטנות ונועדו לשמש בתור "דפי נחיתה" ליצירת לידים ומכירות. לכל זה מתווסף בלוג שכולל בתוכו מאמרי תוכן איכותיים ומדויקים בנישה שיובילו את האתר למקומות הראשונים בגוגל במידה ותעשו קידום אורגני בצורה נכונה ואיכותית.

רוצים אתר תדמית מרשים?

מי אנחנו? חיות דיגיטל

אנחנו חיות דיגיטל ואנחנו מתמחים ביצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים, דפי נחיתה ואתרי תדמית שיוצרים את הרושם הראשוני הטוב ביותר – כי בסופו של דבר הרושם הראשוני שלכם הוא הכי חשוב.

כבר שנים שאנחנו חיים ונושמים את עולם הדיגיטלי ואחד הדברים החשובים הוא הדרך בא לקוח הקצה רואה אתכם בפעם הראשונה. לכן החלטנו לספק מגוון שירותים מתאימים ברמה הגבוהה ביותר עם דגש על עיצוב יוקרתי ומרשים, חווית לקוח מדהימה, מפרט עשיר ומגוון, התאמה אישית לצרכי הלקוח והכי חשוב לתת מענה אמיתי!

אנחנו לא רק מייצרים את הדפים אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בכל השלבים החל מתהליך האפיון ועד למוצר המוגמר ואפילו בתהליך השיווק של הנכסים הדיגיטליים שלכם

בואו נדבר עלויות..

כרטיס ביקור דיגיטלי

רק ב- ₪599

דף נחיתה

החל מ- ₪1,499

אתר תדמית

החל מ- ₪3,999

קצת ממה שאנחנו מבשלים...

KTeam

www.kteam.co.il/doit

מדמאטץ

academy.medmatch.co.il

צליל אללוף

www.tzlilalaluf.co.il

Loya - אופנה

www.loyaofficial.co.il

MX54

www.mxacademy54.com

Medicane - מדיקיין

www.medicane.co.il

האם יש לך חלום? בואו נדבר