אנו מציעים מגוון שירותי דיגיטל מתקדמים.

יוצרים מותגים ונכסים דיגיטליים מובילים עם מעורבות גבוהה ברשת.

מיתוג עסקים.

אנו נעזור לך להבין היטב את החוזקות בעסק, להבליט אותם ולהעביר את המסר הנכון ללקוחות שלך, ליצור באזז ועניין בקרב הקהל שלך, ואף לפנות לקהלים חדשים ולהרחיב את האימפריה.
השליחות שלנו היא לבטא את האותנטיות שלך בעזרת עיצוב ומילים מותאמות אישית

שיווק דיגיטלי.

באמצעות אסטרטגיית שיווק מחושבת, תוכל להרחיב את קהל היעד בעשרות ואפילו מאות אחוזים, להפוך את העסק לאוניברסלי בפשטות ולקבל לקוחות מכל קצוות תבל. הודות לטכנולוגיה המתקדמת, אף אדם לא רוצה להישאר תקוע בעבר, וזה כמובן כולל בעלי עסקים.

בניית אתרי תדמית.

אנו מבינים כי החשיבות של אתר תדמית מלהיב, מעוצב היטב וקל לשימוש גבוהה מאי פעם. בעידן שבו הכל דיגיטלי, אתר תדמית טוב יהווה את כרטיס הביקור שלך, ורצוי שהוא ישדר מקצועיות, אסתטיקה ויהיה נגיש עבור הלקוחות שלך.

הקמת חנויות מסחר.

חנות איקומרס מהווה נכס דיגיטלי ואפיק הכנסה אפקטיבי, אם היא בנויה ומנוהלת היטב. בעזרת חנות דיגיטלית תוכל להרחיב את קהל היעד בקלות ולשלוח מוצרים לכל נקודה בארץ ובעולם, להגדיל את המכירות וההכנסות, וליצור לעצמך מוניטין מרשים של מותג מבוסס וידוע.

עיצוב גרפי.

עיצוב מהפנט אשר ממגנט את העין מהשנייה הראשונה, יגרום לך להישאר באתר וישאיר לך טעם של עוד, יוביל אותך להמשיך לחקור ולשוטט בו ולעיתים תכופות גם לבצע פעולה כמו רכישה או השארת פרטים.

כתיבת תוכן.

כתיבת תוכן הוא אחד הגורמים הכי חשובים ובעל קשר ישיר להצלחה באינטרנט. לא משנה אם זה אתר תדמית, חנות דיגיטלית, או בלוג, לתוכן יש השפעה אדירה על הקורא ועל הזמן בו ישאר באתר שלכם, לכן כדאי להשתמש בתוכן המתאים בתבונה.

עיצוב ואפיון UX&UI.

אנו מבצעים שירותי אפיון עיצובי ממשק מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על דרישת הלקוח, למגוון אפליקציות, אתרים ומוצרים דיגיטליים, בניית ארכיטקטורות, הירככיות ותרשימי זרימה מקצה לקצה.

פיתוח אפליקציות.

אנחנו מעצבים ארכיטקטורות תוכנה, מפתחים במגוון שפות שונות ומתקדמות מיזמים מורכבים ומבצעים שדרוג לאפליקציות קיימות, תחזוקת אפליקציות ועדכון תוכנה לעסקים.

וורדפרס WordPress.

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן הפופולרית ביותר בעולם כיום, ומשמשת פתרון פשוט ונוח בכל הנוגע לבניית אתרים וניהולם.
אנו מתמחים בבניית אתרי וורדפרס, תכנות פיצ'רים מותאמים אישית, לאחר שצברנו ניסיון רב ואת הידע המתאים

 

סרטוני תדמית.

בין אם יש לכם מוצר ייחודי או שירות יוצא מין הכלל הדרך הטובה ביותר
בעולם השיווק להציג את העסק שלכם או החברה או המוצרים והשירותים הוא סרטון תדמית