"אם אתה לא שם, אתה לא קיים!"
האמרה המפורסמת תקפה היום יותר מתמיד לגבי נוכחות עסקים במדיה החברתית.

בעידן שבו מספר המשתמשים הפעילים בפייסבוק עומד על למעלה מ 2 מיליארד, וכמעט 7 מיליון רק בישראל, צריך להיות עיוור כדי לא להבחין שמדובר בפלטפורמה בעלת ערך כביר כשמדובר בפרסום.
גם עם אחותה הקטנה, אינסטגרם, פוטנציאל השיווק הוא אדיר, ולמרות שמדובר בקבוצת גילאים ממוקדת יותר, גם האדם הקדמון היה פותח משתמש אם היה יכול. על גוגל, מנוע החיפוש אדיר המימדים אין צורך להרחיב יותר מדי, שכן הוא בעל הפוטנציאל הגדול ביותר, ובעל התחרות הרבה ביותר גם כן.

קידום ממומן בפייסבוק יכול לחסוך לך הרבה מאוד כאבי ראש בכל הנוגע לשיווק וקידום העסק שלך, ויניב עבורך תוצאות מצוינות כמו לידים, רכישות או כל פעולה אחרת שתבחר.
המצב כמעט זהה כשמדברים על קידום ממומן בגוגל, אם כי גוגל נחשב למקור פוטנציאלי גדול בהרבה, בעוד שקמפיינים בפייסבוק יהיו יותר ממוקדים במטרה לקלוע ולדוג את הלקוחות העתידיים שגוללים בפיד.
חשוב לציין שעל מנת שהתהליך יהיה אפקטיבי ויעיל כלכלית, אנו שואפים לצמצם את ההוצאות על קמפיינים, ומגדירים תקציב שבעזרתו נוכל לאמוד את המטרות שלנו. אנו עובדים על פי אסטרטגייה מוקפדת, שזכתה לכינוי "המתכון להצלחה".

צוות המומחים המנוסה שלנו, שהוציא לאור עשרות קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם
יגרום למכירות בעסק שלך לעלות בעשרות, אם לא מאות אחוזים, תוך מספר חודשים ספורים.

רוצים להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל? להפיץ את הבשורה שלך?

פרסום בגוגל (PPC).

פעם כשהיית רוצה לפרסם את העסק שלך היית פונה לעיתונים, טלוויזיה, שלטי חוצות ועוד… כיום שהאינטרנט הפך להיות חלקם המרכזי של רוב האנשים, הרבה יותר זול, נכון וקל לבצע פרסום מקוון במדיה.
הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בגוגל, רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום בפייסבוק.

הפרסום הממומן בפייסבוק כולל עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי, קידומי פוסטים בתשלום ובנייה ופרסום מודעות באמצעות Ads Manager, פעולות אלו ילוו בניהול צמוד ובתהליכי אופטימיזציה למיקסום התוצאות.
הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בפייסבוק, רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום באינסטגרם.

בפרסום הממומן באינסטגרם אתם מקבלים למעשה עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי באחת הפלטפורמות הפופולריות והרווחיות כיום. קידומי פוסטים/סטוריז בתשלום ופרסום מודעות באמצעות Ads manager.
אינסטגרם הוא כח פרסומי בתנופה עם פוטנציאל אדיר. רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום ביוטיוב.

קמפיין פרסום ביוטיוב יכלול את המודעות הרצויות שילוו את הקמפיין, את ההגדרות , המטרות של הקמפיין וקהל היעד וכמובן את הסרטונים עצמם. 
הרבה עסקים כבר הבינו את ההצלחה הגדולה והעלויות הנמוכות שבפרסום ביוטיוב ומה איתך? עדיין לא התקדמת לאפיק הפרסום המנצח?