תמיד חלמתם על עסק דיגיטלי משלכם? למכור מוצרים לכל מקום ובכל זמן?
הגיע הזמן להבין קצת יותר על חנויות דיגיטליות ועל היתרונות שלהן.

עולם המסחר הדיגיטלי צובר תאוצה מרשימה בכל העולם, כולל בישראל, כאשר מדי שנה מתבצעות עסקאות מקוונות בהיקפים עצומים של מיליארדי דולרים.
כיום, ניתן לרכוש הכל דרך האינטרנט, ממגן מסך לאייפון ועד לשואב אבק, ואפילו ניתן לרכוש שירותים ממשיים כמו קורסים לימודיים או להזמין חדר במלון נופש.

אין קיצורי דרך כאשר מדברים על הקמת חנות דיגיטלית. ירידה לפרטים הקטנים היא הכרחית עבור ההצלחה של החנות, ויש למצוא את הנוסחה המתאימה עבור העסק בפן השיווקי והמיתוגי. גם לבחירת המוצר או הסקטור אליו הוא משתייך יש משקל כבד, אבל הדבר הכי חשוב הוא לא לוותר.
ניסויים באסטרטגיות שונות יכולים להניב פירות ולשים את העסק שלך על דרך המלך, כיוון שלא תמיד הניסיון הראשון יהיה מוצלח.

עולם המסחר הדיגיטלי צובר תאוצה מרשימה בכל העולם, כולל בישראל, כאשר מדי שנה מתבצעות עסקאות מקוונות בהיקפים עצומים של מיליארדי דולרים.
כיום, ניתן לרכוש הכל דרך האינטרנט, ממגן מסך לאייפון ועד לשואב אבק, ואפילו ניתן לרכוש שירותים ממשיים כמו קורסים לימודיים או להזמין חדר במלון נופש.

אבל מדוע התופעה הזאת של מסחר דיגיטלי מתרחבת?
כדי להבין זאת, יש להסתכל על היתרונות שאפשר לנצל באמצעות פתיחת חנות דיגיטלית.

חנות איקומרס מהווה נכס דיגיטלי ואפיק הכנסה אפקטיבי, אם היא בנויה ומנוהלת היטב.
בעזרת חנות דיגיטלית תוכל להרחיב את קהל היעד בקלות ולשלוח מוצרים לכל נקודה בארץ ובעולם, להגדיל את המכירות וההכנסות, וליצור לעצמך מוניטין מרשים של מותג מבוסס וידוע.
אנו בלמונז מתמקדים בעיצוב חנות דיגיטלית, כזה שישאיר את הלקוחות שלך עם פה פעור. בנוסף לעיצוב חדשני, אנו מספקים תשתית חזקה ודינאמית עבורך, ומיתוג שישאיר את המתחרים שלך הרחק מאחור.
אנחנו בלמונז, מלווים אותך מ- Day one, ונעמוד לצידך לכל אורך הדרך. מתהליך ההקמה המורכב, יצירת מיתוג וביסוסו בפלטפורמות החברתיות, ועד אשר העסק שלך ייצור באזז אינטרנטי שימשוך אליך לקוחות, כך הדבר היחיד שנותר עבורך הוא רק לקבוע תאריך לפתיחה החגיגית.

אם החיים נותנים לך לימונים תעשה מהם למונז,
אם הם נותנים לך חנות תהפוך אותה לדיגיטלית.

הקמת חנות מסחר מאיפה מתחילים?

חשוב לזכור שאם עושים את זה נכון, בניית חנויות וירטואליות היא בדיוק ההזדמנות שלך לפרוץ את הגבולות של עצמך. הזמן של כולנו מוגבל, והיכולת שלנו למכור אף היא מוגבלת לרוב, בעיקר לשעות הפעילות המקובלות. מצד שני, היינו רוצים להמשיך למכור גם כשאנחנו ישנים, מבלים עם הילדים או יוצאים לחופשה ארוכה במיוחד. החנות הווירטואלית יכולה לספק עבורנו את המענה המושלם לצרכים הללו, אבל היא מחייבת תכנון מעמיק ועבודה נכונה – גם בשלבי התכנון והבנייה, וגם בכל הקשור לביצוע מהלכים שיווקיים אפקטיביים שיביאו לקוחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במשך כל השנה. כן, גם כשאתם מבלים את חופשת הקיץ מעבר לים או יוצאים לחופשת הסקי השנתית שלכם.

חנות דיגיטלית ניהול פשוט ויעיל

אם הזכרנו את פריצת הגבולות, הרי שהחנות הווירטואלית היא כלי מצוין שמאפשר לנו להגיע גם לקהלי יעד חדשים, שונים ובלתי מוכרים. יכול להיות שהחנות שלך בלב תל אביב זוכה לפופולריות בקרב תושבי השכונה, אבל אל הלקוחות שלך בערים הסמוכות ואף ביישובים מרוחקים יותר מאתגר לך יותר להגיע. בניית חנויות וירטואליות משנה לחלוטין את התמונה, ובלי להקים סניפים חדשים בעלויות גבוהות במיוחד – אפשר עדיין להגיע גם לקהלים חדשים בפריסה גאוגרפית רחבה. נכון, עדיין יעלה הצורך לדאוג לניהול המלאי ולשליחת המוצרים ללקוחות, גם הרחוקים ביותר, אבל בדרך הזו אפשר להרחיב את הפעילות, להגדיל את החשיפה משמעותית ולנגוס בנתח משמעותי יותר מהעוגה.

בתהליך בניית החנות שלכם, חשוב להעניק דגש רב לכל המרכיבים בפאזל, אלה שמשפיעים גם על חוויית הצריכה של הלקוחות, וגם על קידום החנות בגוגל וברשתות החברתיות

הקמת חנות מסחר מקצועית

המערכת היעילה, הקידום הנכון והתכנון של ממשק נוח לניהול החנות והמלאי שלכם, אלה הם הכלים שיעזרו לכם לשלוט בעסק ביד רמה – ולהוביל אותו אל היעדים שהצבתם לעצמכם בראשית הדרך. עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתכנון ובניית חנויות וירטואליות, וכן בקידום אתרים ובשיווק דיגיטלי, גם העסק שלכם יכול לצמוח ולהגיע לקהל יעד גדול הרבה יותר. בתהליך עבודה מובנה ומסודר, עם סל שירותים מקיף הכולל גם צילום מקצועי, שירותי כתיבה והזנת תוכן – העסק שלכם נמצא בידיים טובות. הניסיון הרב של צוות למונז והשירות המסור בכל שלבי העבודה, זה כל מה שאתם צריכים כדי להגיע לביצועים מעולים, לחסוך זמן יקר וליהנות מחנות וירטואלית מעוצבת ומרשימה שמספקת ללקוחות חוויה בלתי רגילה.

חנות אינטרנטית כל היתרונות במקום אחד

כאמור, החנות הווירטואלית זקוקה למלוא תשומת הלב, ולכלים פרקטיים שיאפשרו קידום אורגני מנצח, אחד הכלים החשובים והבסיסיים ביותר הוא תכנון מדויק לאתר, זה שיבטיח חוויית משתמש נוחה מאוד.
אם כן, אחת המשימות הראשונות שלנו יחד היא לזהות מי קהל היעד, איך ייראה האתר האידאלי מבחינתו ומה התהליך שהוא עובר עד לרגע שבו מתקבלת ההחלטה לבצע רכישה. איך יסודרו המוצרים על גבי המדפים הווירטואליים? אילו תמונות וקבצי מדיה ישדרגו את החוויה כולה? האם ישנם תכנים שהגולשים מחפשים כשהם מקבלים החלטות? ומה יש לך להציע שהמתחרים מתקשים לספק היום?
שאלות אלה חשובות כדי לאפשר לך לשדרג את החוויה שמקבלים הגולשים, ולעזור להם להפוך מגולשים סקרנים ללקוחות משלמים.

חלק מהפרויקטים שלנו

IMG_0572
Me By Me

חברת כושר ותזונה

mayoswim
מאיו סווים

מותג בגדי ים

atar-background4_optimized
סטלה גרם

חנות אינטרנטית למוצרי עישון

שאלות נפוצות

באתרים הבנויים על מערכת וורדפרס אין מגבלת מוצרים, ויתרה מכך ישנה אפשרות לניהול כולל של החנות הוירטואלית החל מניהול תפריטים, עמודים, תמונות וסרטונים ללא הגבלה!
מערכת וורדפרס מכילה עורך תוכן עשיר המאפשר עדכון ועיצוב תוכן קל ומהיר, בלחיצה תוכלו ללמוד על אפשרויות עיצוב תכנים באתר.

לא, אין צורך בידע מיוחד על מנת לנהל את האתר, לחלק גדול מלקוחותינו אין ידע רחב במחשבים והם מנהלים את החנות הדיגיטלית שלהם בקלות.
כחלק בלתי נפרד מבניית האתר אנו ננחה ונכוון אתכם איך תוכלו בקלות לנהל את החנות הדיגיטלית ונתמוך בכם על מנת להעלות את האתר לאוויר במהרה.

זמן בניית החנות הוירטואלית משתנה לפי דרישות החנות ומורכבותה, לרוב תוך מספר ימים שלד החנות הוירטואלית יהיה מוכן, לאחר מכן נבצע הדרכה על מערכת ניהול החנות ותוכלו להעלות מוצרים, תכנים ותמונות לאתר 24/7 ללא ידע מקדים.

לא! לקוח אשר רוצה להפסיק את ההתקשרות יכול לעשות זאת בהתראה מידית למנהל תיק הלקוח האישי שלו.

 

אנו נעניק לכם שירות מהיר ומקצועי בתהליך בניית האתר וגם לאחר מכן.