באמצעות אסטרטגיית שיווק מחושבת, תוכל להרחיב את קהל היעד בעשרות ואפילו מאות אחוזים, להפוך את העסק לאוניברסלי בפשטות ולקבל לקוחות מכל קצוות תבל.

שיווק דיגיטלי נחשב לאמצעי השיווק האידיאלי לכל בעל עסק, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, אף אדם לא רוצה להישאר תקוע בעבר, וזה כמובן כולל בעלי עסקים.
קידום אורגני בגוגל, או קידום ממומן במנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם יכולים לחולל פלאים בכל עסק, אם משתמשים בהם בחוכמה וביעילות.
פייסבוק ואינסטגרם, הרשתות החברתיות הגדולות ביותר כיום, משמשות כמצע פרסום לאינספור עסקים שנהנים מהגדלת המכירות בעסק שלהם.
ולחשוב שפעם היו מפרסמים בעיתון…

בעזרת קידום בגוגל, או קמפיינים בפייסבוק, תוכל לצבור לקוחות חדשים, להגדיל את ההכנסות ממכירות וליצור קהילה סובבת של לקוחות מרוצים ונאמנים שתמיד ירצו לחזור אליך לעוד. בעזרת הפלטפורמות הללו, נסייע לך ליצור אסטרטגייה מנצחת שתוביל ליחסי המרה אדירים.

קיימים עוד מגוון עצום של אמצעי שיווק דיגיטלי בהם אנו דוגלים, כמו עמוד עסקי בפייסבוק, פרסום באתרים מובילים, או הפצת ניוזלטר לרשימת תפוצה, יצירת בלוג, סרטוני שיווק ועוד ועוד. עם זאת, לטווח הארוך, קידום אורגני בגוגל, הנקרא גם SEO, או בעברית אופטימיזציה למנוע החיפוש, היא הטכניקה הטובה ביותר. זאת כיוון שהיא יכולה להיות זולה ביחס לניהול קמפיינים ממומנים, אך אפקטיבית במיוחד לאור העובדה שלמעלה מ- 90% מהאנשים בעולם משתמשים בגוגל כמנוע החיפוש המרכזי.
ידוע שמרבית האנשים שמחפשים בגוגל לא עוברים לעמוד השני בכלל, כ 90% ליתר דיוק, ויותר מכך, 60% מהגולשים מקליקים על אחת משלוש התוצאות הראשונות בעמוד, כך שקידום אורגני שממקם את דף העסק שלך בראש התוצאות הוא לא רק יעיל בהגדלת המכירות, הוא עוזר לבסס את העסק שלך כמוביל בתחום, וזוכה לחשיפה מטאורית על ידי גוגל.

רוצים להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל? להפיץ את הבשורה שלך?

פרסום בגוגל (PPC).

פעם כשהיית רוצה לפרסם את העסק שלך היית פונה לעיתונים, טלוויזיה, שלטי חוצות ועוד… כיום שהאינטרנט הפך להיות חלקם המרכזי של רוב האנשים, הרבה יותר זול, נכון וקל לבצע פרסום מקוון במדיה.
הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בגוגל, רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום בפייסבוק.

הפרסום הממומן בפייסבוק כולל עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי, קידומי פוסטים בתשלום ובנייה ופרסום מודעות באמצעות Ads Manager, פעולות אלו ילוו בניהול צמוד ובתהליכי אופטימיזציה למיקסום התוצאות.
הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בפייסבוק, רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום באינסטגרם.

בפרסום הממומן באינסטגרם אתם מקבלים למעשה עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי באחת הפלטפורמות הפופולריות והרווחיות כיום. קידומי פוסטים/סטוריז בתשלום ופרסום מודעות באמצעות Ads manager.
אינסטגרם הוא כח פרסומי בתנופה עם פוטנציאל אדיר. רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

פרסום ביוטיוב.

קמפיין פרסום ביוטיוב יכלול את המודעות הרצויות שילוו את הקמפיין, את ההגדרות , המטרות של הקמפיין וקהל היעד וכמובן את הסרטונים עצמם. 
הרבה עסקים כבר הבינו את ההצלחה הגדולה והעלויות הנמוכות שבפרסום ביוטיוב ומה איתך? עדיין לא התקדמת לאפיק הפרסום המנצח?