לא משנה אם זה אתר תדמיתחנות דיגיטלית, או בלוג, לתוכן יש השפעה אדירה על הקורא ועל הזמן בו יישאר
באתר שלכם, לכן כדאי להשתמש בתוכן המתאים בתבונה.

לתוכן 2 היבטים מרכזיים ויש לתת לכל אחד מהם תשומת לב גדולה. ההיבט הראשון הוא המבנה.
מעטים האנשים שקוראים את המאמרים במלואם או את כל הטקסט באתר, ולכן סידור הטקסט במבנה נכון ומסודר תורם רבות לאתר ומעניק ערך לגולשים. תוכן שנכתב ומסודר בצורה נוחה לקריאה ונעימה לעין הוא כבר תוכן נהדר. פסקאות קצרות, ריווחים והדגשה של מילות מפתח בטקסט מסייעת לקורא לנווט בקלות לחלקים הרלוונטים עבורו. מבניות הטקסטים תורמת גם לקידום אורגני ברשתות החיפוש (SEO), ושמירה על תבניות עשויה לקדם את האתר שלכם לתוצאות מובילות בגוגל.

ההיבט השני הוא כמובן המלל, המילים עצמן בטקסט. בין אם מדובר בתוכן שיווקי או במאמרים אינפורמטיבים כמו מדריכים, על הטקסט להיות כתוב כראוי.
אין לעשות שימוש מרובה במשפטים ארוכים או במילים קשות לקריאה או הבנה. למעשה, כל דבר שיעצור את שטף הקריאה אצל הקורא, הוא מזיק עבורנו.

מטרת התוכן היא להעביר את המסר הנכון לקורא ויש לזכור שהמילים שאנו בוחרים הן אך ורק אמצעי. אם הקורא עצר להתפעל מהמילים הגבוהות והמתוחכמות שכתבת במאמר, הרי שרצף הקריאה שלו נעצר וקו המחשבה שלו נקטע, והוא פספס את המסר.

תוכן אשר כתוב היטב מנוסח בצורה רהוטה וקולעת, מדבר הרבה פעמים בגובה העיניים אל הקורא, בלי התנשאויות מיותרות, ומילים שהקורא יצטרך לבדוק מה הפירוש שלהם. 

שואף לשפר את התדמית המקצועית שלך בעזרת מאמרים עם ערך?
חולם להגדיל את המכירות בעזרת תכנים שיווקים?

אם אף אחד לא קורא את התוכן באתר, למה לי להשקיע בו?

המשפט הזה אמנם נכון ברוב המקרים, אבל החשיבות שלו היא אפסית. בעלי אתרים רבים חושבים שהגולשים שלהם ממילא לא קוראים את המלל באתר והוא חסר משמעות, והם טועים ובגדול.
התוכן תמיד שם, באתר. לא תרצו ליצור מצב שהתדמית הנהדרת שלכם נפגעת רק בגלל שהתוכן באתר שלכם הוא ילדותי או חסר הגיון, שלא לדבר על מועתק.

תוכן מקורי ואיכותי, לא רק מייצר ערך אדיר עבור הגולשים שלכם, ומשמר את היחסים עם הלקוחות הקיימים שלכם, הוא גם בעל משמעות גדולה מאוד עבור מנועי חיפוש כמו גוגל.
גוגל יודע לזהות דפים עם תוכן טוב ומתעדף אותם גבוה, כך גולש שמחפש מתכון לעוגיות שוקולד ייחשף למתכונים הטובים ביותר, שכתובים בצורה נכונה, במקום לתוכן מומצא עם משמעות אפסית. או בקיצור, ככל שהתוכן איכותי יותר באתר, בהנחה שהמבנה שלו נכון, כך האתר ייחשף ליותר אנשים על ידי גוגל.

אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרים, לאור הניסיון הרב שצברנו בשנים האחרונות.
טקסטים שיווקים, מאמרי מומחים, ניוזלטרים ותוכן לאתר תדמית הם הבולטים בעבודתנו, אך נוכל לכתוב עבורך תוכן לכל מטרה שתבחר.