נעים מאוד,
אנחנו למונז

למונז - סוכנות מיתוג ושיווק דיגיטלי

למונז הינה סוכנות מיתוג, קידום ושיווק דיגיטלי המספקת מגוון פתרונות דיגיטליים לעסקים וחברות. אנחנו מומחים בפיתוח חנויות דיגיטליות, עיצוב אתרים, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ויצירת תוכן איכותי ומקדם, או בקיצור מיתוג ושיווק דיגיטלי מקיף מקצה לקצה ברמה הגבוהה ביותר.


את למונז הקמנו בשנת 2020 במטרה להביא ערך מוסף לשוק הדיגיטל הקיים, ולהגשים את החלום העסקי הנשגב של יזמים ועסקים.
לאחר עשרות חודשים של מחקר שביצענו בתחום הקידום והמיתוג הדיגיטלי, גילינו את החלל הריק שנוצר בשוק ולקחנו על עצמנו החלטה למלא אותו, באופן הכי טוב שאפשר.
התשוקה הרבה שלנו לתחום מעניקה לנו דרייב אינסופי להצלחה, והרצון שלנו להמשיך לצמוח ולהשתפר כל הזמן הוא זה שדוחף אותנו למעלה.
למונז מתמקדת בהיקף רחב של תחומי הדיגיטל החל מפיתוח חנויות אינטרנטיות, בניית אתרי תדמית, קידום עסקים בגוגל, מיתוג מעורר השראה במדיות החברתיות   והצבת תשתית חזקה ואמינה לעסק יעיל, רווחי ומבטיח.
אנו מתמקדים בזיהוי החוזקות של לקוחותינו ומגבירים אותם ככל האפשר על מנת למנף את העסק שלהם ולהעניק ערך משמעותי ומניב.
אנחנו בלמונז מציעים עבורך פתרונות מסחר אלקטרוני, בנוסף לקידום אפקטיבי ומיתוג מנצח. כי אם החיים נותנים לכם לימונים, תעשו מהם למונז.

ישנם מספר ערכים שמלווים אותנו בכל פרוייקט שאנו ניגשים אליו, מתחילתו ועד סופו.

יושרה

אנו מאמינים שכנות היא המרכיב החשוב ביותר ביחסים בין אישיים, לכן אנו פועלים בהתאם. אנו מצפים מלקוחותינו לשיתוף מידע שיכול להיות בעל ערך עבור צמיחת העסק.

מקצועיות

על מנת להגשים את החלום העסקי שלך, הקפנו את עצמנו באנשי צוות איכותיים ובעלי ניסיון. אם אתה שואף למצוינות ולא מרפה את הרגל מהגז עד שהתוצאה המושלמת עומדת לנגד עיניך, מקומך איתנו.

שירותיות

אנו בלמונז, מאמינים כי הכל מתחיל ונגמר בחומר האנושי. על מנת לספק עבורך את התוצאות המקסימליות, אנו מעניקים ליווי אישי וצמוד לכל אורכו של הפרוייקט. כי תוצאות איכותיות הן לא עניין של מזל.

בין לקוחותינו

logo_white
brunch_logo-removebg-1-1005x1024
rotberg-logo
NOAM-LOGO
snir_logo
shakeitlogo-2048x2038-1-1024x1019
image-2-removebg-preview
wantps
Barbarosa-Logo
cookiyalogo
bilm1an
cropped-logo_beten_ASAF-01-1-1024x1012
Logo_purple
nicky
image-1
logo-1
image
לוגו-מוכן-קערה-חומה
image-3
logo-1
pirsum (1)
weshine-logo
logo_white
609124ffc7b52__1_-removebg-preview-1