הפרסום הממומן בפייסבוק כולל עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי, קידומי פוסטים בתשלום ובנייה ופרסום מודעות באמצעות ads manager. לכל פעולה כזו יתלוו התאמת תוכן, טרגוד מדוייק של קהל היעד, בחירת אמצעים לפרסום, מיקום המודעה והגדרת היעדים, כגון מיתוג, חשיפה, יצירת לידים או מעורבות, רימרקטניג וכדומה. פעולות הקידום הממומן והפרסום בפייסבוק ילוו בניהול צמוד ובתהליכי אופטימיזציה למיקסום התוצאות.

פוסטים ללא הגבלה

המטרה שלנו היא ההצלחה שלכם! ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות הפוסטים וכן לא מגבילים את עצמנו להצליח להביא לכם לידים חמים. בקיצור, כמות הפוסטים ללא הגבלה לפי צורכי הקמפיין הממומן.

פאנל השקיפות של פייסבוק

חלק בלתי נפרד מחזון החברה הוא שקיפות מלאה מול לקוחותינו, לכן אנו מאפשרים ללקחותינו לצפות בכל נתוני הקמפיין אונליין בפאנל פשוט, מהיר ובעברית. תוכלו לצפות בכמות לידים, קליקים, צפיות שיחות טלפון וכו...

ללא התחייבות!

אנחנו לא דוגלים בלחייב את הלקוחות שלנו לתקופה, אתם יכולים להפסיק את השירות בכל זמן שתרצו ללא כל קנס, פשוט לבקש מאחד הנציג להפסיק את השירות ואנחנו נפסיק את כל החיובים הבאים.

קופירייטינג ותוכן שיווקי

המלחמה על תשומת הלב של החברים היא קשה ומחייבת להצטייד בתכנים מעניינים, אטרקטיביים, שיווקיים אבל לא יותר מידי ובעיקר, מניעים לפעולה.

מחקר קהלים ומתחרים

הפרסום בפייסבוק מחייב צמצום קהלי יעד ודיוק מרבי. המחקר מסייע בבחירת קהל איכותי ורלבנטי, פילוח קהלי היעד, זיהוי פעולות מתחרים, הגדרת מטרות הקידום ועוד.

דוחות התקדמות

קידום ופרסום ממומן פייסבוק, בדומה לכלל המדיה הדיגיטלית, מחייב פעולות מעקב, ניתוח נתונים וניסויים. "מעבדת" הדו"חות מאפשרת לערוך שינויים בהתאם לתוצאות שמתקבלות

מעקב המרות ורווחים

אם מעוניינים לבחור באפיק פרסום מכירתי בפייסבוק ולהגדיל רווחים, הרי שיצירת לידים והמרות היא הדרך הרצויה, בסיוע דפי נחיתה, לינקים וטפסים, המפנים את הגולשים החוצה לכיוון האתר ולביצוע פעולות שונות.

עיצוב באנרים פרסומיים

העיצוב הוא מה שיוצר את הבידול שלכם בתוך עולם ויזואלי מתקדם. עיצוב באנר פרסומי בולט ומרשים, יכול לגנוב את ההצגה ולהביא להצלחת הפרסום, חיזוק המיתוג והגדלת החשיפה

פותחים דף לתשואות פרסום בפייסבוק עסקי

פרסום בפייסבוק הוא כלי מעולה לעסקים קטנים ובינוניים, שמחפשים חשיפה מקסימאלית, ממוקדת לקהל יעד מדויק ובמינימום עלויות. איך עושים את זה ומה התשואות לניהול דף עסקי בפייסבוק?

פרסום בפייסבוק

למונז פותחת לך עולם חדש לפרסום פייסבוק עסקי מנצח, בשיטות מתקדמות ובעזרת כל הכלים החדשניים ביותר לשיווק בפייסבוק.

שיווק בפייסבוק

צוות השיווק בפייסבוק של למונז מציעים לך להיחשף ליכולות נדירות של שיווק העסק והמוצרים והנעת הלקוחות הפוטנציאליים לבצע פעולות, שיהפכו אותם לרוכשים אקטיביים.

פתיחת וניהול דף עסקי

ניהול דף עסקי בפייסבוק הוא אמצעי פרסומי חובה לכל עסק. אם עד היום ניהלת עמוד פרטי או לא פתחת עמוד אז פספסת ערוץ שיווק ומיתוג מרכזי מאוד.

קידום ממומן בפייסבוק

פתחת עמוד עסקי בפייסבוק אבל הלייקים לא הגיעו? ניהול עמוד עסקי בפייסבוק הוא מומחיות הדורשת עבודת קידום ממומן ואורגני. בשביל זה אנחנו כאן!

פרסום בפייסבוק

צוות למונז מתמחה בעולם הפייסבוק ומכיר את כל שיטות הפרסום בפייסבוק, שיביאו לך תוצאות ממוקדות. אפשר לטרגט את הפרסום בפייסבוק לכיוון חשיפה המונית, להגדלת מספר החברים, ליצירת מעורבות בעמוד הפייסבוק העסקי או לקידום מכירות. היתרון הגדול של פרסום ושיווק בפייסבוק הוא היכולת להגיע ללקוחות פוטנציאליים, לאתר מידע על המתחרים, לבצע מעקב ולמתג את העסק שלך בלחיצת כפתור.

שיווק בפייסבוק

איך מגיעים ללקוחות? מחלקת השיווק בפייסבוק של למונז מורכבת מתותחי על, שכל מטרתם לאתר ולטרגט את הגולשים שיכולים להפוך לקונים. באמצעות שיווק בפייסבוק ניתן להגדיל את הרווחים ומספר האוהדים שלך ולחשוף את המותג ויתרונותיו לרוכשים פוטנציאליים. השיווק בפייסבוק מצליח כשיודעים את כל הסודות ומכירים את כל הכלים. יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

פתיחת וניהול דף עסקי

פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק הוא כלי חובה לכל עסק, לא רק כי כולם שם אלא בעיקר כי כל מי ששם יכול להיות הלקוח הבא שלך. ניהול דף עסקי בפייסבוק לעיתים מרתיע בעלי עסקים בשל המורכבות והידע הנדרשים לתפעולו, החל מטקסטים מתאימים לפוסטים ועד לתמונות וסרטונים, שהכרחיים כולם לניהול עמוד פייסבוק מצליח. למונז מתחייבים לתת לך את הניהול המושלם, שיגדיל את החשיפה לעסק שלך ויביא לך חברים חדשים.

קידום ממומן בפייסבוק

גם פייסבוק רוצים להרוויח ויש להם דרכים מצויינות להגביל את החשיפה שלך לקהל היעד, אלא אם כן משלמים להם עליה… צוות למונז מתמחה בקידום ממומן בפייסבוק, כזה שיעלה לך מעט ויביא להרבה לייקים חדשים ומעורבות במוצרים. שיטות הקידום הממומן בפייסבוק מתחילות בתשלום לפי קליק ועד לתשלום לפי חשיפה. אפשר לבדוק ממש עכשיו מה יותר יתאים לך

אופטימיזציה בפייסבוק עסקי

אחד היתרונות הגדולים של ניהול דף עסקי וקידום ממומן בפייסבוק הוא היכולת לקבל נתונים על כל שקל של השקעה. צוות למונז כולל מנתחים מיוחדים למשימה, שבודקים מה עשה הכסף שלך וממליצים לך איך כדאי לנהל אותו. המטרה של למונז היא שתרוויחו יותר והדרך היא ניהול אופטימיזציה של הפרסום בפייסבוק. איך נוכל לעזור גם לך להצליח בשיווק בפייסבוק? לייעוץ חינם חייגו עכשיו

שאלות נפוצות

השאירו פרטים ונחזור אליכם .