הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בגוגל, רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

מודעות ללא הגבלה

אנחנו רוצים שתקבלו כמה שיותר פניות מהפרסום בגוגל ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות המודעות וכך לא מגבילים את עצמנו להפיק לכם מקסימום פניות מהפרסום הממומן. בקיצור, אין הגבלה לכמות המודעות.

פאנל השקיפות של גוגל

חלק בלתי נפרד מחזון החברה הוא שקיפות מלאה מול לקוחותינו, לכן אנו מאפשרים ללקחותינו לצפות בכל נתוני הקמפיין אונליין בפאנל פשוט, מהיר ובעברית. תוכלו לצפות בכמות לידים, קליקים, צפיות שיחות טלפון וכו...

ללא התחייבות!

אנחנו לא דוגלים בלחייב את הלקוחות שלנו לתקופה, אתם יכולים להפסיק את השירות בכל זמן שתרצו ללא כל קנס, פשוט לבקש מאחד הנציג להפסיק את השירות ואנחנו נפסיק את כל החיובים הבאים.

קופירייטינג ותוכן שיווקי

המלחמה על תשומת הלב של החברים היא קשה ומחייבת להצטייד בתכנים מעניינים, אטרקטיביים, שיווקיים אבל לא יותר מידי ובעיקר, מניעים לפעולה.

ביצוע רימרקטינג

רימרקטינג בגוגל הוא כלי מאוד חשוב המאפשר להפוך גולשים באתרים לפניות חמות. באמצעות קובץ שמוטמע במחשב הגולש כשהוא נכנס לאתר שלכם, נוכל לעקוב ולהציג לגולש באנרים ברחבי הרשת לפי בקשתכם.

דוחות התקדמות

חלק מהותי ובלתי נפרד מקמפיין מצליח בגוגל הוא ניתוח וסטטיסטיקה מורכבת. כל חודש יישלח אליכם לדוא"ל מייל ברור ומפורט עם כל הסטטיסטיקות של הקמפיין, כמו: כמות פניות, כמות טלפונים, כמות קליקים ועוד...

מעקב המרות ורווחים

באמצעות כלים מתקדמים נוכל לספור את כמות הפניות/מכירות שבוצעו מהאתר, בעצם זה הכלי הכי חשוב שיוכל להראות לכם נתונים מדוייקים כמה אתם משקיעים על הפרסום ובפועל כמה כסף הרווחתם (ROI)

שיפור הצעות מחיר יומיומי

פרסום בגוגל מדמה "מכירה פומבית" עוד הרבה עסקים כמוכם רוצים להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל אך יש רק 4 תוצאות, לרוב מי שמציע סכום גדול יותר לקליק יופיע ראשון, תפקידנו הוא לבצע ברמה יום יומית בדיקה שתשלמו את המחיר המינימלי לקליק ועדיין תופיעו בתוצאות הראשונות.

שאלות נפוצות

השאירו פרטים ונחזור אליכם .