בפרסום הממומן באינסטגרם אתם מקבלים למעשה עיצוב ומיתוג עמוד אטרקטיבי באחת הפלטפורמות הפופולריות והרווחיות כיום. קידומי פוסטים/סטוריז בתשלום ופרסום מודעות באמצעות Ads manager. כל קמפיין יתחיל בבחירת אסטרטגיית שיווק, התאמת תוכן, טרגוט מדוייק של קהל היעד, אמצעים לפרסום, מיקום המודעה והגדרת היעדים הפרסומיים – מיתוג, חשיפה, יצירת לידים או מעורבות, רימרקטניג וכדומה. פעולות הקידום הממומן והפרסום באינסטגרם ילוו בניהול צמוד ובתהליכי אופטימיזציה למיקסום התוצאות.

פוסטים ללא הגבלה

הצמיחה שלכם היא הצמיחה שלנו! לפי הקלישאה הידועה – כמות היא לא בהכרח איכות ולמרות זאת אנחנו לא נגביל אתכם בכמות הפוסטים בקמפיין הממומן. בשורה התחתונה, לא תרגישו שחסרים לכם פוסטים.

פאנל השקיפות של אינסטגרם

אם הגעתם עד לכאן, כנראה שכבר הבנתם שאנחנו עובדים אחרת, מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו. וכדי להראות שאנחנו לא רק מדברים – אנחנו מעמידים לרשותכם פאנל אונליין פשוט וקל לשימוש. בפאנל תוכלו לצפות בכלל הנתונים בקמפיין – לידים, קליקים, צפיות, שיחות טלפון ועוד.

ללא התחייבות!

אנו נמצאים בעולם של כאן ועכשיו, לכן הגישה שלנו מותאמת במיוחד עבורכם ועבור העסק שלכם. במידה ולא תהיו מרוצים , ניתן להפסיק את הקמפיין- ללא התחייבות !

קופירייטינג ותוכן שיווקי

השוני הבולט באינסטגרם משאר הפלטפורמות הטקסט הרגיל כבר לא מספיק. בכדי שהפרסום שלכם באינסטגרם יעבוד, צריך להתאים את התוכן בצורה אפקטיבית. כחלק מהשירות המקיף שלנו ובאמצעות צוות מקצועי אנו נתאים את התוכן האידיאלי עבור העסק/מותג שלכם.

מחקר קהלים ומתחרים

חלק מהליך פתיחת הקמפיין והמחשבה על אסטרטגיית הפרסום, אנו נבצע מחקר שוק מקיף בכדי להבין את המצב הקיים, מתחרים בשוק ופוטנציאל הגדילה והחשיפה של העסק/מותג.

דוחות התקדמות

במהלך כל הקמפיין, נשים לב לגרף ההתקדמות בנתונים וביעדים שהוצבו. כך למעשה ניתן לראות כיצד לשפר ולמנף את ביצועי העסק שלכם. באמצעות ניתוח סטטיסטי ותשומת לב לתנודות ברשת , ניתן למקסם תוצאות ולהגיע ליעדים שהוצבו בתחילת התהליך.

מעקב המרות ורווחים

דפי נחיתה, פיקסלים וטפסים הם דרכים לעקוב אחר ההמרות והרווחים שלכם מהקמפיין. במהלך הפרסום אנו דואגים להפיק דוחות וללמוד מהם כיצד לשפר את איכות הקמפיין ולהגדיל את כמות הלקוחות

עיצוב באנרים פרסומיים

העיצוב הוא מה שיוצר את הבידול שלכם בתוך עולם ויזואלי מתקדם. עיצוב באנר פרסומי בולט ומרשים שיתפוס את העיניים. העלאת סטורי שישבור את הרשת, יגנוב את ההצגה ויביא להצלחת הפרסום, חיזוק המיתוג והגדלת החשיפה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם .