הקמת חנות אינטרנטית (אתר אי-קומרס), היא הנכס העסקי הדיגיטלי שלך. למעשה האתר נוגע במיתוג, הטמעת מוצר, חווית לקוח ואפילו הגדלת מכירה. כל תת נושא שכזה הוא עולם ומלואו, לכן חשובה מאוד הדרך להתעמק בכל נושא ולדעת את המוצר שאתה מנגיש לקהל היעד תוך הבנה מקסימלית של שביעות רצון הלקוח.

אצלנו בלמונז, מעבר לעיצוב אתר ברמה הגבוהה ביותר, התוכן הוא המלך . ואנחנו שמים עליו דגש מאוד מאוד גדול. לבסוף אין לנו כמו בחנות פיזית אשת מכירות או מענה אנושי שיוכל לתת מענה אישי יותר בכדי להביא למכירה. לכן, התוכן צריך להיות חד ומדויק ברמת הקריאטיב והמכירה שלו. בין אם זה פסקת פתיח בדף הבית היוצרת את הקונוטציה הראשונית של הלקוח בחנות. בניית טמפלייט נכון שיהיה נוח ונגיש ללקוח לגלול ולעיין באתר. בחירת תמונות נכונות אשר יביאו רענון ויעוררו עניין בלקוח הגולל באתר.

יציאה מהקופסא – רוב המפה העסקית מלאה בחנויות דיגיטליות. מעבר למוצר \ שירות שנמכר באתר, יש כלכך הרבה משתנים אשר תורמים למכירה ולתחושה הטובה של הלקוח. לכן, בהרבה מקרים נצטרך לצאת מהקופסא ברמת הקופירייטינג והויזואל כדי להראות קצת צד אחר. למעשה, נעשה סקר שוק בתחום של השפה העיצובית, נלקט את התוצאות ונבין את הממוצע הסיסטמטי הקיים, וברגע שניקח את היתרונות שלנו ונדע להציג אותם בצורה שונה מהמתחרים בשוק, זה יניב יתרון משמעותי כשלעצמו.

הבנייה של האתר, מבחינת כפתורים וקטגוריות, היא בנייה סופר משמעותית עבור הרצון שלנו כלפי הלקוח. הדברים צריכים להופיע בצורה נגישה כדי להביא לפעולה המתבקשת על ידינו, בין אם זה מכירה או הרשמה למועדון לקוחות. אז כן, הרבה פעמים נראה לאנשים שחנות אינטרנטית היא סתם מעטפת אחת גדולה. אבל זה רחוק מכך, לכל כפתור יש תפקיד ולכל פסקה יש מטרה. זו בעצם משוואה אחת גדולה שמטרתה גם לגרום ללקוח להנות מחוויית הגלישה שלו באתר וגם להביא למצב שבו ננקטת פעולה כלשהי.

היי, אנחנו למונז

למונז הינה סוכנות מיתוג, קידום ושיווק דיגיטלי המספקת מגוון פתרונות דיגיטליים לעסקים וחברות.

הצטרפו למועדון החברים שלנו

הירשמו עכשיו כדי לקבל הטבות ועדכונים בלעדיים מלמונז מדי שבוע!

אל תדאגו, אנחנו לא מספימים!

עקבו אחרינו במדיה