עם השנים העולם רץ קדימה ולא מחכה לאף אחד, אפליקציות שעולות אוויר, פלטפורמות מתחדשות וטרנדים שכבר קשה לעקוב אחריהם מפעם לפעם. למעשה, העידן הדיגיטלי הנוכחי דורש מאיתנו להיות עם היד על הדופק כל רגע נתון, להגדיל ראש , להבין את הטרנד הבא ולהתאים עצמנו אליו.

בעלי העסקים בתחומים השונים נתקעים הרבה פעמים מאחור, ברוב המקרים זה חוסר הבנה ועניין בעולם הדיגיטלי המתפתח ולכן בהרבה מקרים הם מפגרים מאחור מבחינה שיווקית. חברות הדיגיטל השונות בימינו כל הזמן עם היד על הדופק, אך עם הזמן הבינו שלהדביק את הפער זה נכון ולגיטימי אך לא מספיק.

באיזשהו מקום נדרש "לחזות את העתיד". לצורך העניין אפליקציית "טיק טוק" שצברה כבר המון קרדיט בעולם הדיגיטל, היא דוגמא מצוינת כדי לבחון את זה. אנשי שיווק שזיהו את הפוטנציאל שנים אחורה, הצליחו לבסס עצמם באמצעות לקוחותיהם השונים ולהרוויח מהצמיחה של האפליקציה יחד איתם. מאידך, המון עסקים שנכנסו לאחרונה בעקבות גדילתה מתקשים לבלוט ונדרשים ליצור תוכן הרבה יותר מקורי ולעיתים במהירות קשה מדי בכדי לסמן וי על יעדים מסוימים.

אז כן, אצלנו בלמונז משתוקקים לדעת מה הוא הטרנד החם הבא, כדי להכין עבורו אסטרטגיית שיווק מדויקת עבור קהל לקוחותינו בתחומים השונים. אנו מאמינים כי לשווק את הלקוח זה עבודתנו, אך להגדיל איתו ראש זה כבר חובתנו.

אי לכך ובהתאם לזו – אנו נדע להתכונן בהתאם, להיות במעקב על המגזינים הנחשבים בעולם הדיגיטל ואפילו "נהמר" על הדבר הבא. אין למה לעשות, בשביל להיות משווק טוב ששובר מוסכמות צריך הרבה אומץ, איך אומרים? הרעיונות השיווקיים הכי טובים נראו אבסורדים בהתחלה, אך לאחר מכן התגלו כגאונות לשמה.

הצוות שלנו מחכה כדי לקחת אתכם כמה וכמה צעדים קדימה בנושא, הפטיש הקטן שלנו זה לקחת את העסק שלכם ולבחון אותו מכלל המעטפת שלו. אצלנו איזור הנוחות הוא מאוד לא נוח. וטוב שכך.

היי, אנחנו למונז

למונז הינה סוכנות מיתוג, קידום ושיווק דיגיטלי המספקת מגוון פתרונות דיגיטליים לעסקים וחברות.

הצטרפו למועדון החברים שלנו

הירשמו עכשיו כדי לקבל הטבות ועדכונים בלעדיים מלמונז מדי שבוע!

אל תדאגו, אנחנו לא מספימים!

עקבו אחרינו במדיה