בניית אתרים - מי, מה וכמה?

כרטיסי הביקור שלכם בתחום העסקי משתפרים באופן משמעותי עם בניית אתרים מותאמים אישית. בין אם מדובר בחברה גדולה או עסק קטן, ציבורי או מסחרי, אנו מספקים פתרונות ייעודיים ומקצועיים שיתאימו לכל צרכי העסק שלכם.

ייצוג מקצועי באינטרנט

היום, נחוץ לכם להשקיע באתר אינטרנט מקצועי ומדויק, המעניק נוכחות מרשימה. אתר שתוכלו להציג בגאווה ללקוחות, לעובדים, לשותפים עסקיים ואף למתחרים. האתר צריך להיות היהכולת שלכם להתמקד ולהביע בצורה יעילה את המטרות והייחודיות שלכם.

בחברת למונז, אנו מתמחים בבניית אתרים חכמים ומעוצבים, המסייעים בהצגת העסק או החברה שלכם בצורה מקצועית ומרשימה. צוות החברה מתכוון לבנות לכם אתר שמתאים לכל סוגי המכשירים, קל לניווט ומותאם אישית לצרכים המיוחדים שלכם. באמצעות מתודולוגיות מקצועיות, אנו יודעים להתמקד בשירותים ובמוצרים שלכם, ולהציגם בצורה המשקפת את היתרונות והאפשרויות המרתקות שלהם, בפני לקוחות הפוטנציאל והקיימים שלכם.

אתר מעולה מביא לתוצאות

בניית אתרים על ידי חברה מקצועית, אנו בלמונז נלווה אתכם יד ביד בתהליך הקמת האתר המקוון שלכם. התהליך כולל איפיון מעמיק, עיצוב ייחודי, תכנות מדויק וליווי מתמשך בניהול והזנת המידע לאתר. אתר איכותי ואפקטיבי יוצר חווית גלישה מהנה, מעוררת עניין ומשפרת את הזמן שהגולשים יבלו בו.

דבר זה בעצמו מגביר באופן משמעותי את הסיכויים שהם יבצעו פעולות כמו רכישה או הזמנת שירות. בנוסף, אתר אינטרנט מקצועי שמציג באופן מדויק ומשכנע את תחושת המקום שלכם, יוצר תדמית מתאימה ומרשימה.

למונז, המומחים בבניית אתרים מעולים ומרשימים

בלמונז, עם שנים של ניסיון יומיומי, אנו מתמחים בבניית אתרים במקצועיות ובקפידה. נציע יומיום עבודה מוקפדת בתחום, אשר חשובה עבורנו כחברה מובילה בתחום זה.

אלפי שעות עבודה בתחום האתרים, ובזכות יסוד זה הצלחנו ליצור מאות אתרים איכותיים שמספקים חוויה נעימה ומקצועית בכל רגע נתון. צוות החברה, המורכב ממעצבים, מומחי UI ו-UX, מתכנתים, ווב מאסטרים, מומחי קידום אורגני, ומומחי קידום ממומן ורשתות חברתיות, עבר אימונים מקיפים ומקצועיים.

התעדנו עם זמן ובעקבות שלל אתרים איכותיים, נעימים ומשפרים חוויות מגוונות ללקוחותינו. הקבוצה שלנו הרכיבה על מעט אנשים אשר מפיקים את המיטב ללקוחותינו וזכו להערכה גבוהה ולביקורות חיוביות.

אתר מעולה מביא לתוצאות

בניית אתרים על ידי חברה מקצועית, אנו בלמונז נלווה אתכם יד ביד בתהליך הקמת האתר המקוון שלכם. התהליך כולל איפיון מעמיק, עיצוב ייחודי, תכנות מדויק וליווי מתמשך בניהול והזנת המידע לאתר. אתר איכותי ואפקטיבי יוצר חווית גלישה מהנה, מעוררת עניין ומשפרת את הזמן שהגולשים יבלו בו.

דבר זה בעצמו מגביר באופן משמעותי את הסיכויים שהם יבצעו פעולות כמו רכישה או הזמנת שירות. בנוסף, אתר אינטרנט מקצועי שמציג באופן מדויק ומשכנע את תחושת המקום שלכם, יוצר תדמית מתאימה ומרשימה.

פשוט, כי אנחנו אוהבים לבנות אתרים חכמים

ברגע שנתקלים בלוגו המזוהה של למונז במאות אתרים ברחבי האינטרנט, הוא הדרך שלנו להביע אהבה וגאווה בבניית אתרי אינטרנט. אנו יוצרים אתרים יפים, מעוצבים ומקצועיים, המשפרים את חוויית הגלישה ומספקים ערך מוסף. נשמח לשדרג גם את המותג שלך דרך בניית אתר באמצעות השיטות המתקדמות שפיתחנו במהלך השנים, שמבטיחות תוצאות יוצאות דופן.

בניית אסטרטגיה - אנחנו לומדים אתכם

בשלב הראשון בתהליך של בניית אתרים, יש להכיר ולהבין בצורה מעמיקה את הלקוחות, את העסק שלהם, ואת השירותים והמוצרים שהם מציעים. זהו המקור לכל תהליך הבנייה – יצירת בסיס יציב המתבסס על הבנה מלאה של מי אנו עובדים איתם. אנו משאירים לצד את השאלות היסודיות: מהי תחום עיסוקם, מה המוצרים או השירותים שהם מספקים, ומהם היתרונות היחסיים שלהם. המשימה הזו, שאליה נקראת אפיון בשפה מקצועית, היא השלב הקריטי שבו אנו מבינים מי הלקוחות, מיהם המתחרים שלהם, ואילו ציפיות ומטרות יש להם מהאתר.

מעבר לכך, אנו עוקבים ובודקים את הנוכחות הדיגיטלית של הלקוחות והמתחרים. כל פרט, מה הם מקנים במערכות המודעות שלהם – האם יש להם אתר אינטרנט, פרופילים ברשתות החברתיות, קמפיינים פרסומיים וכדומה. כל אלו מספקים את התמונה המקיפה שהכרחית לתחילת התהליך.

באמצעות המידע המצוין והמיובא לאור, אנו מקבלים את הכלים המסודרים והמותאמים בצורה אופטימלית על מנת לחשוב על אסטרטגיה ברורה שתקדם את נוכחותכם הדיגיטלית.

תכנון התכנים באתר ויצירת עץ מבנה

צוות מומחי האיפיון והתוכן של למונז מתרגש להציע לכם את יכולותיהם המקצועיות והיצירתיות בתכנון העץ המבני של האתר שלכם. בשותפות עמכם, נעצב את מבנה העמודים, פאנל הכפתורים, ונבחר בקפיצים הנכונים עבור כל גולש.

המידע שיוצג בעמוד הבית יתואם בדיוק לצרכי יעד ויפנה לקהל היעד הנדרש. כמו כן, נתכנן את הכמות המתאימה של עמודים כדי להציע לגולשים חווית גלישה חלקה וקלה במהלך החיפוש והגלישה באתר.

לאחר סיום התהליך, נקבל את עץ האתר המיטבי שיקדם את הניגודיות והיעילות של האתר בעיניי הגולשים, ונצרף לאיכות התוכן השיווקי באמצעות יצירת סאבטקסט משכנע, שיותיר השפעה חיובית ותואמת את מסר המותג שלכם.

לבקשות נוספות, נשמח לתת יד בכתיבת תכנים שיווקיים איכותיים או בתרגום התכנים לשפות נוספות, כך שהמודעות והמידע יהיו זמינים וקריאים לקהלים השונים.

עיצוב מוקפד שמתאים לכם בדיוק

השפה הוויזואלית באינטרנט היא כלי עוצמתי בייצוג מסרים ותוכן באמצעות כלים כמו תמונות, וידיאו, תנועה, טיפוגרפיה, צבעים ועוד. צוות המעצבים בסטודיו של למונז מתמחה בעיצוב אתרים המבטאים בצורה מדוייקת וייחודית את המסרים שהוגדרו בתהליך האיפיון. השילוב המתוחזק של כלי UI ו-UX נוצר כדי לספק לגולשים חוויית ניווט חלקה וקלה תוך שמתודולציה בטיפוגרפיה ומבנה העמודים מקלים על הקריאות והניווט.

העיצוב המותאם אישית משלב את ניסיון שלנו של מאות אתרים ותהליכי עבודה יומיומיים. אנו מתייחסים ללקוחות כשותפים מלאים, מספקים סקיצות ללא הגבלה ועומדים לרשותכם בתהליך העיצוב, תוך כדי התמקצעות בכל דרישה ובבקשה שתיתן. צוות המעצבים מפעיל חשיבה מרחבית ומקפיד על ליצור כל אתר כאתר ייחודי, לא כאתר תבנית סטנדרטית.

שפה עיצובית ומיתוגית מעודכנת ומקצועית

עיצוב האתר שנבנה עבורכם ישקף במדויק את השפה העיצובית שלכם, כולל צבעי המותג, הלוגו והפרסומים המיועדים לשימוש בו. אם לא קיימת לכם שפה עיצובית ברורה ועדכנית, צוות המעצבים שלנו ישמח ליצור עבורכם לוגו ושפה עיצובית או לעדכן את הלוגו הקיים שלכם. אנו מקדישים שעות רבות של חשיבה, מחקר, יצירה ועיצוב, כדי להבטיח שכל פרט ייחשב בעיצוב האתר שלכם. אנו מתמקדים באיכות האתרים שאנו מפיקים, ואתם יכולים לראות את התוצאות באיכות ובדפוס העיצוב שלנו.

תכנות ופיתוח מוקפד

לאחר שצוות המעצבים בלמונז יעצב בקפידה את האתר שלכם, נעביר את הפרויקט לשלב הבא בפיתוח, שבו יעסיקו המתכנתים המיומנים שלנו. הם יקחו את התמונה הוויזואלית שנוצרה ויבצעו את ההמרה לאתר אמיתי. הם יוסיפו מודולים רלוונטיים כמו שפות נוספות, דפי מאמרים, טפסים, גלריות תמונות ועוד, הכול בהתאם מלא לאיפיון ולעיצוב הגרפי שלכם. עם התכנות מקצועית וסבלנות, אנו מבטיחים התאמה מלאה של הפיתוח להופעה הוויזואלית, ירידה לפרטים ואיכות אתר ברמה מקסימלית.

אתר רספונסיבי מלא

כיום, כשמספר הגולשים הניידים לאתרי אינטרנט עולה בצורה מתמידה, צוות המתכנתים שלנו מתמחה בבניית אתרים שיא ההתאמה לגלישה ניידת. על מנת לקדם את חוויית המשתמש, האתר יוצב בצורה אוטומטית במספרי האחוזים, מאפשר לו להתאים ולהתכוון למגוון רחב של מכשירים ניידים – ממחשבי מסך רחב, דרך לטבלטים, ועד לטלפונים סלולריים. בכך, אנו מספקים חוויית גלישה מקסימלית, בלתי תלויה באמצעי הגלישה של המשתמש.

QA - בדיקת איכות

עם השלב האחרון של בניית האתר, נספק לכם גרסת ביטא של האתר. בשלב זה, תהלכו יחד איתנו בבדיקת איכות האתר ותוכלו להזין את התכנים הרלוונטיים לכם: טקסטים, תמונות, גלריות, וידיאו ועוד. כל זאת בקלות ובנוחות, על ידי מערכת ניהול תוכן ידידותית הנגישה מכל מקום ובכל זמן. באמצעות השלב הזה, נוציא לכם את האתר לאוויר כביטא רשמי, תחת כתובת הדומיין שלכם.

מערכת ניהול ידידותית

האתר שלכם מנוהל בקלות ובנוחות באמצעות מערכת ניהול תוכן ידידותית. ניתן יהיה לעדכן את כל תכני האתר בצורה פשוטה ולא מסובכת, בלעדייך צורך בידע טכני מתקדם. המערכת כוללת מגוון אופציות, כמו הוספת דפי תוכן, טקסטים, תמונות, סרטונים, PDF ועוד. כל זה נעשה באמצעות כלים פשוטים המספקים את כל הכלים שתצטרכו כדי לנהל בצורה יעילה את האתר.

העלאת האתר לרשת בצורה אופטימלית

אחרי שהאתר יהיה מוכן, צוות הוובמסטרים שלנו יסייע לכם בתהליכים הפרוצדורליים להעלאת האתר. זה כולל רכישת דומיין, העלאת האתר לשרת, שיוך הדומיין, חיבור תיבות דואר אלקטרוני, חיבור לגוגל אנאליטיקס, ביצוע הגדרות לכלי מדידה וניטור, ועוד. אנו מספקים לכם כלי מקצועיים להתמודד עם התהליכים הללו, על מנת להעלות את האתר בצורה מיטבית.

קידום אורגני בגוגל - SEO

אנו מציעים לספק לכם שירותי קידום אתר בגוגל, יעילים ומתואמים עם מערכות החיפוש המובילות. צוות מומחי קידום אורגני של למונז יבצע בשמחה חקירת מילות מפתח, אופטימיזציה של תכני האתר, הוספת תוכן מקורי ואיכותי, בניית לינקים ועוד. המטרה היא להביא את האתר שלכם לדף הראשון בתוצאות החיפוש, להגדיל את הטראפיק ולשפר את התוצאות העסקיות שלכם.

קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק – PPC

חשוב לציין כי חברת למונז היא סוכנת מורשית של גוגל ומספקת שירותי קידום ממומן בפרטנרס של גוגל. צוות המומחים שלנו בתחום PPC יפתח עבורכם אסטרטגיה מותאמת אישית, יבנה תקציב שיווקי, ינהל קמפיינים בגוגל, כולל חקירת שוק, בניית תקציב, חקירת מילות מפתח ורשת שותפים ורימרקטינג. נוסף לכך, יתאפשר לכם לנהל קידום ממומן בערוצים נוספים כמו פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה ועוד. בנוסף, באמצעות ממשק SEO מתקדם שלנו, תוכלו לעדכן את התגי META, תמונות, כתובות URL וכו' באופן עצמאי.

שירות זמין, מקצועי וקשוב

אנו נמשיך לספק שירות לאחר בניית האתר, ונספק תמיכה והדרכה במערכת הניהול, בפגישות פרונטליות לגיבוש אסטרטגיה ועוד. אנו זמינים לכם לכל שאלה או בקשה, ונשמח לסייע ולספק שירות מקצועי, קשוב ומוקפד.

שירות אישי ומקצועי

המומחים של למונז יעמדו לשירותך בכל שלבי בניית האתר. החברה מתמחה בפתרונות מקצועיים לקידום עסקים באמצעות יישומון מלא של כלי כדי להביא לך לנוכחות מובילה ברשת האינטרנט. אנו מזמינים אותך לתיאם שיחת היכרות ללא כל התחייבות עם צוות המומחים שלנו כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. התאמה אישית ופתרונות מקצועיים לבניית אתר איכותי ולקידום עסקך בצורה מיטבית.

זה הזמן לתאם שיחת או פגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות עם המומחים שלנו. התקשרו עוד היום למומחים שלנו בבניית אתרים בטלפון 050-971-6055 ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בבניית אתר האינטרנט החדש שלכם.

שאלות ותשובות

האינטרנט משתמש בשפה וויזואלית כדי להעביר מסרים באמצעות תמונות, וידיאו, תנועה, טקסט עיצובי, צבעוניות ועוד. צוות המעצבים של סימפלי סמארט מתמקד בעיצוב אתרים המביאים לידי ביטוי באופן מדוייק את המסרים שנבחרו בתהליך האפיון.

העיצוב משתמש בכלי UI ו-UX, המבטיחים ניווט נכון וטיפוגרפיה מדוייקת שיקלו על הגולשים בזמן גלישה וניווט באתר.

לאחר יצירת מאות אתרים ושנים של ניסיון, ניתן לראות בתיק העבודות שלנו אתרים מעוצבים, נוחים לשימוש ומרהיבים.

אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא בתהליך העיצוב, ואנו זמינים לכל בקשה או הערה שתגיע. המעצבים המיומנים שלנו מתמקדים בחשיבה מרחבית ויוצרים אתר ייחודי ולא תבנית סטנדרטית.

הגלישה באתרי האינטרנט מתרחשת כיום בעיקר דרך הטלפון הנייד. צוות המתכנתים שלנו מתמקד בבניית אתרים שמותאמים במיוחד לניווט במובייל. בניית האתר נעשית בצורה אדפטיבית, מאפשרת עיצוב גמיש המתאים למסכים שונים – ממחשב נייח עד לטלפון סלולרי. בכך, אנו מבטיחים חוויית גלישה מיטבית ללקוחותיכם.

היום, כמעט יותר מתמיד, חשוב במיוחד לכם להבטיח את הקיום של אתר אינטרנט מקצועי, מדוייק, ומעוצב, המציע נוכחות מובהקת.

האתר שלכם הוא הייצוג הראשון שלכם ללקוחות, לעובדים, ולשותפים עסקיים, וכן – גם למתחרים. זהו הכלי החשוב ביותר להדגמת העסק או החברה שלכם, השירותים שאתם מציעים, והיתרונות שלכם.

בניית אתרים על ידי חברה מובילה בתחום מבטיחה את הפיתוח של אתר איכותי, אפקטיבי, רווחי ומקצועי.

אנחנו, בלמונז, מציעים ללוות אתכם צמוד בבניית האתר האינטרנטי שלכם, החל מתהליך האיתור והאפיון הדק, דרך עיצוב ייחודי ומותאם אישית, ועד לתכנון והכנסת המידע לאתר, תוך התעקשות על איכות גבוהה ופיתוח מותאם לצרכים שלכם.

אנו דוגלים בשירות איכותי ומקצועי שמתמשך לאורך זמן. צוות למונז זמין לכם לאחר בניית האתר וחיבורו לדומיין, מספק תמיכה וסיוע בנושאי ניהול, הדרכה, יעוץ אסטרטגי ועוד.

השירות המקצועי הזה מסופק לכם ללא תשלום נוסף, משום שאתם הלקוחות שלנו ורוצים לראותכם מצליחים. נשמח לקבל פניות מכם בכל עת, באמצעות טלפון או אימייל, לכל שאלה או בקשה שתהיה לכם.

השלב הראשון בתהליך בניית האתר הוא להכיר אתכם היטב ואת השירותים והמוצרים שלכם. מי אתם בדיוק? מהן הפעילויות שלכם? מהם היתרונות הייחודיים שאתם מציעים? מי המתחרים שלכם ומה הנוכחות האינטרנטית שלהם? התשובות לשאלות אלו יוצרות את הבסיס הנדרש לבניית האתר האינטרנטי שלכם. בשפה מקצועית, תהליך זה נקרא אפיון.

מומחי האפיון והתוכן של למונז יעזרו לכם בתכנון עץ המבנה של העמודים באתר, בעיצוב פאנל הכפתורים, בהצגת התכנים הרלוונטיים בעמוד הבית, בהגדרת כמות העמודים הנדרשת, ועוד. תכנון עץ האתר חיוני לניהול המידע באתר בצורה אופטימלית לגולשים, כדי שיוכלו למצוא בקלות ובמהירות את כל המידע הנדרש.

בנוסף, אתר אינטרנט איכותי מקדם דיאלוג בין הגולשים לבין בעלי האתר, ויוצר סאב-טקסט שיווקי המשכנע את הגולשים לגבי איכות השירותים והמוצרים שלכם. ובמידת הצורך, אנו כאן כדי לסייע בכתיבת תכנים שיווקיים ותדמיתיים איכותיים או בתרגום התכנים לשפות נוספות.

סוגי אתרים אופציונליים

בניית חנות אינטרנטית

הקמת חנויות וירטואליות שהופכות כל גולש ללקוח משלם.

בניית אתרי תדמית

שיפור תדמיתי לעסק שלך, עם אתר תדמיתי מדהים וממיר.

בניית דפי נחיתה

עמודי נחיתה מעוצבים, מדויקים, שפוגעים במטרה שלך.

בניית אתרים מורכבים

מערכות בהתאמה אישית, אתרים מורבים שנבנים לפי איפיון מתקדם.

מגוון של אתרים לדוגמא

KTeam

www.kteam.co.il/doit

מדמאטץ

academy.medmatch.co.il

צליל אללוף

www.tzlilalaluf.co.il

Loya - אופנה

www.loyaofficial.co.il

MX54

www.mxacademy54.com

Medicane - מדיקיין

www.medicane.co.il

אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!